/Oklejanie samochodów folią ochronną
Oklejanie samochodów folią ochronną 2019-07-25T13:27:41+00:00

Oklejanie samochodów folią ochronną

Oklejanie samochodów folią ochronną stało się niezwykle popularne. Coraz więcej właścicieli pojazdów dostrzega zalety stosowania tej metody, gdyż dzięki zabezpieczeniu pojazdu taką powłoką ochronną, możemy na długo cieszyć się pięknym samochodem bez rys, wgnieceń i zadrapań.

 

Oklejanie samochodów folią nie samochodu folią – właściwości

Zapewne nawet takie osoby, którym nie przeszkadzają drobne rysy na powłoce samochodu, ucieszą się w momencie, kiedy ich samochód będzie zabezpieczony nie tylko przed rysami i otarciami, ale także solą drogową czy szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Spotkanie z gałęziami, czy elementem torebki kobiecej nie jest przyjemne, gdyż w nieoczekiwanym momencie zauważyć można zadrapania psujące całokształt wizerunku samochodu. Wszystko to sprawiło, że ochrona lakieru folią stała się kluczowym elementem zachowania doskonałego wyglądu samochodu.

samochód z bliska

 

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Wiele osób decyduje się na samodzielne montowanie folii ochronnej. To bardzo ryzykowne. Niestety osoby, które chcą wykonać zabieg, najczęściej nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele wysiłku i dobrej jakości preparatów jest do tego celu potrzebnych. Oklejanie samochodów folią to żmudny i skomplikowany proces, który pozwala na osiągnięcie niemal doskonałego efektu. Proponowane przez nas folie cechują się doskonałą jakością, dzięki czemu samochód może być chroniony przez wiele miesięcy, a nawet lat.

 

Zalety stosowania folii ochronnej na samochód

Oklejanie samochodów stało się popularne nie tylko ze względu na fakt, iż chroni ona przed zarysowaniem i otarciami, ale także przed szkodliwą i powodującą korozję solą drogową sypaną przez polskich drogowców w stanowczo za dużych ilościach. Taka sól bezlitośnie niszczy lakier, co sprawia, że konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnego zakładu lakierniczego, co wiąże się z niemałymi kosztami. Dodatkowo oklejanie samochodów folią pozwala na wydobycie głębi koloru utraconej w procesie użytkowania. Lakier może stracić swój dawny blask z powodu promieniowania UV i kwaśnych opadów.

 

Folia ochronna wyłącznie na lakier?

Co ciekawe, ochrona lakieru folią to jedno, natomiast ochrona innych elementów samochodu to drugie. Folia ochronna może być stosowana nie tylko na lakier, ale także na reflektory, części plastikowe, czy alufelgi. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. To oni wybierają to, co chcieliby osiągnąć po wykonaniu zabiegu oklejania. Poprzez zdecydowanie się na tego typu usługę można zadbać tak naprawdę o cały samochód bez względu na to, w jakim miejscu znajdują się poszczególne jego elementy.

maska samochodowa z bliska

Car wrapping- Profesjonalna ochrona samochodu

Car wrapping, czyli oklejanie samochodów folią ochronną jeszcze niedawno znane było wyłącznie za granicą. Obecnie coraz większa część świadomych kierowców chce zadbać o doskonały wygląd swojego samochodu bez względu na to, ile ma on lat. Dzięki naklejeniu folii ochronnej lakieru pozwala na wydobycie głębi koloru oraz na zabezpieczenie poszczególnych obszarów przed możliwym uszkodzeniem. Jak wiadomo, kierowcy nie zawsze są w stanie dostrzec źródło powstania rysy. Wychodzący na parkingu ludzie, wystające elementy torebek, brak uwagi podczas wkładania zakupów czy zniszczenie lakieru elementem spodni nie zawsze musi być celowym zrobieniem na złość, a zwykłym przypadkiem. Dzięki folii ochronnej takie niespodzianki nie mają miejsca. Kierowcy są spokojni o stan swojego lakieru oraz o to, że negatywne czynniki nie wpłyną źle na karoserię.

 

Czy warto wykonywać oklejanie samochodu folią?

Oklejanie samochodów folią to bardzo korzystna inwestycja w sytuacji, kiedy :

  • Chcemy odświeżyć wygląd samochodu,
  • chcemy ustrzec się przed możliwym, niefortunnym zarysowaniem lakieru przez inne osoby lub samego siebie,
  • w przypadku chęci sprzedaży samochodu i chęci wydobycia jego jak najlepszego wyglądu,
  • w przypadku chęci zabezpieczenia samochodu przed negatywnymi czynnikami środowiska, takimi jak kwaśne deszcze, niewielki grad, sól drogowa, czy spadające gałęzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Warszawa – Kazana Auto Detailing.

Zobacz także:

ul. Kremowa 19, 02-969 Warszawa
Tel: +48 733 910 111